Play-off
Osemfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Oberwil Rebells - HBC Autosklo - HAK Pardubice
Osemfinále (1. zápas) |
3:1 30.08.2014 08:00 |
|
HBK HOKEJMARKET Skalica - HSC Eagles Poggersdorf
Osemfinále (1. zápas) |
8:0 30.08.2014 09:00 |
|
Perapohjolan Poropojat - HBK Kometa Vrútky
Osemfinále (1. zápas) |
2:1 30.08.2014 10:00 |
|
SHC Belpa - Imperial Vitamins Martin
Osemfinále (1. zápas) |
0:2 30.08.2014 11:00 |
|
HBT Vlašim - Pelikassit
Osemfinále (1. zápas) |
3:2 30.08.2014 12:00 |
|
ŠK 98 Pruské - London Crusaders
Osemfinále (1. zápas) |
3:2 30.08.2014 13:00 |
|
HBC Alpiq Kladno - Team Voodoo
Osemfinále (1. zápas) |
7:0 30.08.2014 14:00 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - Oberwil Rebells
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:4 30.08.2014 16:30 |
|
HBK HOKEJMARKET Skalica - Perapohjolan Poropojat
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:1 30.08.2014 17:30 |
|
HBT Vlašim - ŠK 98 Pruské
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:2 30.08.2014 18:30 |
|
Imperial Vitamins Martin - HBC Alpiq Kladno
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:3 30.08.2014 19:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Oberwil Rebells - HBC Alpiq Kladno
Semifinále (1. zápas) |
1:2 31.08.2014 11:00 |
|
HBK HOKEJMARKET Skalica - ŠK 98 Pruské
Semifinále (1. zápas) |
2:0 31.08.2014 12:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Alpiq Kladno - HBK HOKEJMARKET Skalica
Finále (1. zápas) |
2:1 p.p. 31.08.2014 19:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
Oberwil Rebells - ŠK 98 Pruské
o 3. miesto (1. zápas) |
1:2 31.08.2014 18:00 |
o 5. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
HBT Vlašim - Perapohjolan Poropojat
o 5. miesto (1. zápas) |
1:2 s.n. 31.08.2014 09:00 |
|
Imperial Vitamins Martin - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
o 5. miesto (1. zápas) |
0:4 31.08.2014 10:00 |
|
Perapohjolan Poropojat - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
o 5. miesto (1. zápas) |
0:8 31.08.2014 17:00 |
o 7. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
HBT Vlašim - Imperial Vitamins Martin
o 7. miesto (1. zápas) |
5:3 31.08.2014 16:00 |
o 9. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
SHC Belpa - London Crusaders
o 9. miesto (1. zápas) |
7:4 30.08.2014 20:30 |
|
HBC Autosklo - HAK Pardubice - HBK Kometa Vrútky
o 9. miesto (1. zápas) |
1:4 30.08.2014 21:30 |
|
SHC Belpa - HBK Kometa Vrútky
o 9. miesto (1. zápas) |
31.08.2014 15:00
pridať výsledok |
o 11. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
London Crusaders - HBC Autosklo - HAK Pardubice
o 11. miesto (1. zápas) |
0:7 31.08.2014 14:00 |
o 13. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
HSC Eagles Poggersdorf - Pelikassit
o 13. miesto (1. zápas) |
1:4 30.08.2014 15:30 |
|
Pelikassit - Team Voodoo
o 13. miesto (1. zápas) |
6:1 31.08.2014 08:00 |
|
Team Voodoo - HSC Eagles Poggersdorf
o 13. miesto (1. zápas) |
3:4 31.08.2014 13:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBT Vlašim - Team Voodoo
1. kolo, Skupina A |
7:0 28.08.2014 08:00 |
|
HBC Alpiq Kladno - Oberwil Rebells
1. kolo, Skupina B |
6:1 28.08.2014 09:00 |
|
HBC Autosklo - HAK Pardubice - SHC Belpa
1. kolo, Skupina C |
1:3 28.08.2014 10:00 |
|
HBK HOKEJMARKET Skalica - HBK Kometa Vrútky
1. kolo, Skupina B |
1:1 28.08.2014 11:00 |
|
ŠK 98 Pruské - Perapohjolan Poropojat
1. kolo, Skupina A |
2:2 28.08.2014 12:00 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - Pelikassit
1. kolo, Skupina C |
4:1 28.08.2014 13:00 |
|
HSC Eagles Poggersdorf - HBC Alpiq Kladno
1. kolo, Skupina B |
0:8 28.08.2014 14:00 |
|
London Crusaders - HBC Autosklo - HAK Pardubice
1. kolo, Skupina C |
1:3 28.08.2014 15:00 |
|
Imperial Vitamins Martin - HBT Vlašim
1. kolo, Skupina A |
2:3 28.08.2014 16:00 |
|
Oberwil Rebells - HBK HOKEJMARKET Skalica
1. kolo, Skupina B |
1:3 28.08.2014 17:00 |
|
SHC Belpa - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
1. kolo, Skupina C |
2:6 28.08.2014 18:30 |
|
Team Voodoo - ŠK 98 Pruské
1. kolo, Skupina A |
1:11 28.08.2014 19:30 |
|
Perapohjolan Poropojat - Imperial Vitamins Martin
1. kolo, Skupina A |
1:2 28.08.2014 20:30 |
|
HBK Kometa Vrútky - HSC Eagles Poggersdorf
1. kolo, Skupina B |
8:0 28.08.2014 21:30 |
|
Pelikassit - London Crusaders
1. kolo, Skupina C |
1:3 28.08.2014 22:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Alpiq Kladno - HBK Kometa Vrútky
2. kolo, Skupina B |
3:3 29.08.2014 07:30 |
|
HSC Eagles Poggersdorf - Oberwil Rebells
2. kolo, Skupina B |
0:8 29.08.2014 08:30 |
|
London Crusaders - SHC Belpa
2. kolo, Skupina C |
1:2 29.08.2014 09:30 |
|
Pelikassit - HBC Autosklo - HAK Pardubice
2. kolo, Skupina C |
1:3 29.08.2014 10:30 |
|
Perapohjolan Poropojat - HBT Vlašim
2. kolo, Skupina A |
2:2 29.08.2014 11:30 |
|
ŠK 98 Pruské - Imperial Vitamins Martin
2. kolo, Skupina A |
2:1 29.08.2014 12:30 |
|
HSC Eagles Poggersdorf - HBK HOKEJMARKET Skalica
2. kolo, Skupina B |
0:19 29.08.2014 13:30 |
|
Oberwil Rebells - HBK Kometa Vrútky
2. kolo, Skupina B |
1:0 29.08.2014 14:30 |
|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - London Crusaders
2. kolo, Skupina C |
11:0 29.08.2014 15:30 |
|
SHC Belpa - Pelikassit
2. kolo, Skupina C |
3:2 29.08.2014 16:30 |
|
Team Voodoo - Perapohjolan Poropojat
2. kolo, Skupina A |
2:7 29.08.2014 17:30 |
|
HBT Vlašim - ŠK 98 Pruské
2. kolo, Skupina A |
2:1 29.08.2014 18:30 |
|
HBC Autosklo - HAK Pardubice - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
2. kolo, Skupina C |
1:4 29.08.2014 19:30 |
|
HBK HOKEJMARKET Skalica - HBC Alpiq Kladno
2. kolo, Skupina B |
1:0 29.08.2014 20:30 |
|
Imperial Vitamins Martin - Team Voodoo
2. kolo, Skupina A |
2:3 29.08.2014 21:30 |