Aktuálne zápasy
Zápas |
---|
Štatistiky po základnej časti
Štatistiky celkom
Pavúk - play-off
Osemfinále |
Štvrťfinále |
Semifinále |
FináleO 3. miestoO 5. miestoO 7. miestoO 9. miestoO 11. miesto |
Posledné zápasy
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Alpiq Kladno - HBK HOKEJMARKET Skalica
Finále (1. zápas) |
2:1 p.p. 31.08.2014 19:00 |
|
Oberwil Rebells - ŠK 98 Pruské
o 3. miesto (1. zápas) |
1:2 31.08.2014 18:00 |
|
Perapohjolan Poropojat - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
o 5. miesto (1. zápas) |
0:8 31.08.2014 17:00 |
|
HBT Vlašim - Imperial Vitamins Martin
o 7. miesto (1. zápas) |
5:3 31.08.2014 16:00 |
|
SHC Belpa - HBK Kometa Vrútky
o 9. miesto (1. zápas) |
31.08.2014 15:00
pridať výsledok |
|
London Crusaders - HBC Autosklo - HAK Pardubice
o 11. miesto (1. zápas) |
0:7 31.08.2014 14:00 |
|
Team Voodoo - HSC Eagles Poggersdorf
o 13. miesto (1. zápas) |
3:4 31.08.2014 13:00 |
|
HBK HOKEJMARKET Skalica - ŠK 98 Pruské
Semifinále (1. zápas) |
2:0 31.08.2014 12:00 |
|
Oberwil Rebells - HBC Alpiq Kladno
Semifinále (1. zápas) |
1:2 31.08.2014 11:00 |
|
Imperial Vitamins Martin - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
o 5. miesto (1. zápas) |
0:4 31.08.2014 10:00 |
Základná časť
Skupina A
P | Názov tímu | PZ | V | R | P | Sk | Gr | B | Séria |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HBT Vlašim | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:5 | +9 | 7 | V R V V |
2. | ŠK 98 Pruské | 4 | 2 | 1 | 1 | 16:6 | +10 | 5 | R V P V |
3. | Perapohjolan Poropojat | 4 | 1 | 2 | 1 | 12:8 | +4 | 4 | R R V P |
4. | Team Voodoo | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:27 | -21 | 2 | P P P V |
5. | Imperial Vitamins Martin | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:9 | -2 | 2 | P V P P |
Skupina B
P | Názov tímu | PZ | V | R | P | Sk | Gr | B | Séria |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HBK HOKEJMARKET Skalica | 4 | 3 | 1 | 0 | 24:2 | +22 | 7 | R V V V |
2. | HBC Alpiq Kladno | 4 | 2 | 1 | 1 | 17:5 | +12 | 5 | V V R P |
3. | Oberwil Rebells | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:9 | +2 | 4 | P P V V |
4. | HBK Kometa Vrútky | 4 | 1 | 2 | 1 | 12:5 | +7 | 4 | R V R P |
5. | HSC Eagles Poggersdorf | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:43 | -43 | 0 | P P P P |
Skupina C
P | Názov tímu | PZ | V | R | P | Sk | Gr | B | Séria |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HBK Nitrianski Rytieri Nitra | 4 | 4 | 0 | 0 | 25:4 | +21 | 8 | V V V V |
2. | SHC Belpa | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:10 | 0 | 6 | V P V V |
3. | HBC Autosklo - HAK Pardubice | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | -1 | 4 | P V V P |
4. | London Crusaders | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:17 | -12 | 2 | P V P P |
5. | Pelikassit | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 0 | P P P P |
Spoločná tabuľka
P | Názov tímu | PZ | V | R | P | Sk | Gr | B | Séria |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HBK Nitrianski Rytieri Nitra | 4 | 4 | 0 | 0 | 25:4 | +21 | 8 | V V V V |
2. | HBK HOKEJMARKET Skalica | 4 | 3 | 1 | 0 | 24:2 | +22 | 7 | R V V V |
3. | HBT Vlašim | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:5 | +9 | 7 | V R V V |
4. | SHC Belpa | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:10 | 0 | 6 | V P V V |
5. | HBC Alpiq Kladno | 4 | 2 | 1 | 1 | 17:5 | +12 | 5 | V V R P |
6. | ŠK 98 Pruské | 4 | 2 | 1 | 1 | 16:6 | +10 | 5 | R V P V |
7. | Perapohjolan Poropojat | 4 | 1 | 2 | 1 | 12:8 | +4 | 4 | R R V P |
8. | Oberwil Rebells | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:9 | +2 | 4 | P P V V |
9. | HBC Autosklo - HAK Pardubice | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | -1 | 4 | P V V P |
10. | HBK Kometa Vrútky | 4 | 1 | 2 | 1 | 12:5 | +7 | 4 | R V R P |
11. | London Crusaders | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:17 | -12 | 2 | P V P P |
12. | Team Voodoo | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:27 | -21 | 2 | P P P V |
13. | Imperial Vitamins Martin | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:9 | -2 | 2 | P V P P |
14. | Pelikassit | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 0 | P P P P |
15. | HSC Eagles Poggersdorf | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:43 | -43 | 0 | P P P P |
Filter tabuľky
Tabuľka naposledy vygenerovaná: 04.05.2024 12:05. | tabuľka bez odkazovDiskusia (0)
Zatiaľ tu nie je žiadna diskusia.