Pavúk - play-off
Osemfinále |
Štvrťfinále |
Semifinále |
FináleO 3. miestoO 5. miestoO 7. miestoO 9. miestoO 11. miesto |
Play-off
Osemfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Oberwil Rebells - HBC Autosklo - HAK Pardubice
Osemfinále (1. zápas) |
3:1 30.08.2014 08:00 |
|
HBK HOKEJMARKET Skalica - HSC Eagles Poggersdorf
Osemfinále (1. zápas) |
8:0 30.08.2014 09:00 |
|
Perapohjolan Poropojat - HBK Kometa Vrútky
Osemfinále (1. zápas) |
2:1 30.08.2014 10:00 |
|
SHC Belpa - Imperial Vitamins Martin
Osemfinále (1. zápas) |
0:2 30.08.2014 11:00 |
|
HBT Vlašim - Pelikassit
Osemfinále (1. zápas) |
3:2 30.08.2014 12:00 |
|
ŠK 98 Pruské - London Crusaders
Osemfinále (1. zápas) |
3:2 30.08.2014 13:00 |
|
HBC Alpiq Kladno - Team Voodoo
Osemfinále (1. zápas) |
7:0 30.08.2014 14:00 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - Oberwil Rebells
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:4 30.08.2014 16:30 |
|
HBK HOKEJMARKET Skalica - Perapohjolan Poropojat
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:1 30.08.2014 17:30 |
|
HBT Vlašim - ŠK 98 Pruské
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:2 30.08.2014 18:30 |
|
Imperial Vitamins Martin - HBC Alpiq Kladno
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:3 30.08.2014 19:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Oberwil Rebells - HBC Alpiq Kladno
Semifinále (1. zápas) |
1:2 31.08.2014 11:00 |
|
HBK HOKEJMARKET Skalica - ŠK 98 Pruské
Semifinále (1. zápas) |
2:0 31.08.2014 12:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Alpiq Kladno - HBK HOKEJMARKET Skalica
Finále (1. zápas) |
2:1 p.p. 31.08.2014 19:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
Oberwil Rebells - ŠK 98 Pruské
o 3. miesto (1. zápas) |
1:2 31.08.2014 18:00 |
o 5. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
HBT Vlašim - Perapohjolan Poropojat
o 5. miesto (1. zápas) |
1:2 s.n. 31.08.2014 09:00 |
|
Imperial Vitamins Martin - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
o 5. miesto (1. zápas) |
0:4 31.08.2014 10:00 |
|
Perapohjolan Poropojat - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
o 5. miesto (1. zápas) |
0:8 31.08.2014 17:00 |
o 7. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
HBT Vlašim - Imperial Vitamins Martin
o 7. miesto (1. zápas) |
5:3 31.08.2014 16:00 |
o 9. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
SHC Belpa - London Crusaders
o 9. miesto (1. zápas) |
7:4 30.08.2014 20:30 |
|
HBC Autosklo - HAK Pardubice - HBK Kometa Vrútky
o 9. miesto (1. zápas) |
1:4 30.08.2014 21:30 |
|
SHC Belpa - HBK Kometa Vrútky
o 9. miesto (1. zápas) |
31.08.2014 15:00
pridať výsledok |
o 11. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
London Crusaders - HBC Autosklo - HAK Pardubice
o 11. miesto (1. zápas) |
0:7 31.08.2014 14:00 |
o 13. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
HSC Eagles Poggersdorf - Pelikassit
o 13. miesto (1. zápas) |
1:4 30.08.2014 15:30 |
|
Pelikassit - Team Voodoo
o 13. miesto (1. zápas) |
6:1 31.08.2014 08:00 |
|
Team Voodoo - HSC Eagles Poggersdorf
o 13. miesto (1. zápas) |
3:4 31.08.2014 13:00 |